Ochem - Products’ deliveries and supplier’s trustworthiness verifications

Gwarancja jakości, bez względu na trudności.

Poznaj nas

O nas

Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom rynku oraz mając na uwadzę wartość każdej sekundy, dajmy klientom gwarancję sprawnej i rzetelnej dostawy surowców z całego świata. Nasze słowo poparte jest wieloletnim doświadczeniem, w trakcie którego mieliśmy możliwość współpracy w wieloma międzynarodowymi firmami.

Zatrzymaj wirusa!

W dobie pandemii Sars-coV 2 bezpieczeństwo naszego społeczeństwa i ludzkie życie jest dla nas najważniejsze. Dlatego całą naszą uwagę skupiamy na tak potrzebnych, a wręcz niezbędne w dzisiejszych czasach środkach antywirusowych. Dostępne od ręki mamy takie produkty jak spirytus skażonyróżnorodną gammę środków biobójczych i testy na przeciwciała COVID-19 IgM / IgG.

Testy COVID-19

Oferujemy szybkie testy serologiczne z krwi, które pozwalają na ustalenie czy badana osoba była narażona na konkretny patogen poprzez odpowiedź immunologiczną. Testy RT-PCR aktualnie wykorzystywane na skalę globalną do diagnozy COVID-19 wskazują jedynie czy podczas infekcji jest obecny materiał wirusowy, nie czy osoba była chora ale wyzdrowiała. Szybki test COVID-19 IgG/IgM Rapid Test może dać więcej szczegółów o rozprzestrzenianiu się choroby w populacji poprzez identyfikację osób u których rozwinęły się przeciwciała na wirusa.

Oferowane produkty zostały dokładnie przebadane pod kątem spełnienia wszystkich norm europejskich, dzięki czemu są znane i niezawodne w walce z COVID-19. Porównanie z innymi testami zostało uwzględnione w badaniach Polskiego Narodowego Instytutu Zdrowia [1]Aby poznać szczegóły dotyczące oferowanych testów, kliknij poniższy link.

Środki Biobójcze

Według badań przeprowadzonych przez szwajcarskich i niemieckich naukowców środki odkażające i dezynfekujące na bazie alkoholu są skuteczne w zwalczaniu koronawirusów. Wybuch pandemii SARS-CoV-2 uczynił je kluczowymi w procesie minimalizacji przenoszenia oraz maksymalizacji inaktywacji wirusa.

Nasza firma oferuje produkty do dezynfekcji rąk zgodne z europejskimi normami EN 14476, które są dostępne w szerokiej gamie pojemnościach od 100 do 1000 ml. Dzięki temu możemy czuć się bezpieczni w sytuacjach, kiedy nie mamy możliwości umycia rąk w miejscach publicznych, supermarketach, bankach i innych miejscach gdzie zagrożenie obecności wirusa jest większe.

Maski Ochronne

Jednym z największych zagrożeń trwającej pandemii jest nieświadoma infekcja ludzi wokół, którzy przechodzą ją bezobjawowo. Zarażenia od takich osób możemy uniknąć przez izolacje twarzy czyli zasłanianie jej odpowiednimi materiałami oraz zwiększenie odległości od potencjalnie zainfekowanego. Drugi środek może być dość trudny do zachowania jednak dzięki maski oferowanej przez naszą firmę pierwsza forma prewencji nie będzie już problemem.

Trzy warstwy polipropylenu z dodatkową warstwą filtrującą gwarantują efektywność ich użytkowania, a właściwości użytych materiałów sprawiają, że produkt nie podrażnia skóry i jest obojętny dla użytkowników, bez względu na ich alergie.Właściwości masek są zgodne zarówno z normami EN 149:2001 jaki i A1:2009, co potwierdza uzyskany certyfikat Europejski.

Spirytus Skażony

Do produktów OCHEM należą ratyfikowane i odwodnione alkohole etylowe o różnej jakości, wytwarzane z destylacji zbożowej. Proces produkcji jest ściśle kontrolowany przez ekspertów, aby zapewnić wszystkim Klientom satysfakcjonujący produkt.

Zaawansowana technologia i bogate doświadczenie producenta są gwarancją najwyższej jakości oraz umożliwiają powtarzalność produkcji. Umożliwia to realizację indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów.

Kontakt

Europa Wschodnia
ul. Piargowa 17
60-113, Poznań
Poland
tel: +48 533 777 177
e-mail: ochem@ochem.pl

Zachodnia Europa
16 Oster Farmagsgade
2100, Kopenhaga
Dania
tel: +45 606 585 97

Afryka
The Capital Hub, Suite 9
Mabushi, Abuja
Nigeria
tel: +23 4706 6151 338
e-mail: lucas@ochem.pl

pl_PL
en_GB pl_PL